• Interstate Teams Representatives

Open
QLD Tony Treloar, Peter Evans, Charlie Lu, Martin Qin, Ralph Parker, Paul Hooykaas, Martin Doran (NPC)
NSW Julian Foster, David Weston, Peter Buchen, Matthew Thomson, Lynn Kalmin, Lorna Ichilcik, John McIlrath (NPC)
ACT Richard Hills, Chris Stead, Sebastian Yuen, Stephen Fischer, Peter Reynolds, David Appleton, Peter GRANT (NPC)
VIC Dee Harley, Chris Hughes, David Beckett, Neil Ewart, Simon Hinge, Jamie Thompson, Martin Willcox (NPC)
SA David Anderson, Ian Hilditch, George Smolanko, Justin Williams (PC), Attilio De Luca, David Lusk
WA Jonathan Free (PC), Mimi Packer, Jay Steer, Stella Steer, Val Biltoft, Phil Tearne
TAS Jane Tyson, Robert Tyson, Andrew Richman, Sandra Richman, John Bailey, Hilton Francis
 
Women
QLD Greer Tucker, Maha Hoenig, Pele Rankin, Janeen Solomon, Annette Corkhill, Sue Spurway, Sue O'Brien (NPC)
NSW Helene Pitt, Ruth Tobin, Susan Humphries, Sophie Ashton, Cathryn Herden, Judy Mott, Marcia Scudder (NPC)
ACT Margaret Bourke, Elizabeth Havas, Pam Crichton, Julia Hoffman, Erin Tewes, Adrienne Stephens, Jodi Tutty (NPC)
VIC Anna St Clair, Diana Smart, Susie Hall, Belinda Pearson, Thea Cowie, Erica Windmiller, Jenny Thompson (NPC)
SA Therese DeMarco, Sue Emerson, Barbara Marrett, Pam Morgan-King, Rosemary Grund, Angela Norris, Sheila Bird (NPC)
WA Kirstyn Fuller, Deana Wilson, Debbie Frankel, Deidre Greenfeld, Viv Wood, Jane Reynolds
TAS Dallas Cooper, Maruta Boyd, Maria Gibbs, Julia Corr, Anna Egan, Julie Rhodes
 
Senior
QLD Richard Ward, Therese Tully, Gheorghi Belonogov, Ewa Kowalczyk, Tony Hutton, Neville Francis, Martin Doran (NPC)
NSW George Bilski, Nicki Strasser, Warren Lazer, Pauline Gumby, Andrew Markovics, Peter Jeffery, Hugh Grosvenor (NPC)
ACT David Hoffman, Richard Brightling, Bernard Waters, Stephen Mendick, Sean Mullamphy, Ian Thomson, Niek Van Vucht (NPC)
VIC Arthur Robbins, Doug Newlands, Michael Gurfinkiel, John Yang, Stan Klofa, Lindsey Robinson, Leigh Gold (NPC)
SA Yadi Parrott, Felicity Smyth, Andy Babiszewski, Peter Popp, Jeff Travis, Russel Harms (PC)
WA Chris Ingham, David Matthews, Bruce Fraser, David Burn, Cynthia Belonogoff, Andrew Swider
TAS Valda Badcock, Judy Mann, Fiona Hickey, Alaine MacMorran, Sue Martin, Sue Falkingham
 
Youth
QLD Ellen Visscher, Jake Luke-Paredi, Darren Brake, Oliver McCarthy, Ben Leung, Jasmine Skeate, Paul Brake (NPC)
NSW Matt Smith, John McMahon, Lara Topper, Jacob Rose, Ailsa Peacock, Alex Phillips, Charles McMahon (NPC)
ACT Andrew Spooner, Josh Tomlin, Jade Wilkinson, Dev Shah, Diya Shah, Thomas de Poorter, John Yoon (NPC)
VIC Danni Fuller, John Mai, Damon Flicker, Conor Hosking, Rebecca O'Reilly, Taydon Gold, Paula Schroor (NPC)
SA George Bartley, Lincoln Davey, Gilbert Morgan, Jessica Curtis, David Gue, Fletcher Davey, David Parrott (NPC)
WA Hayley Smeed, , Renee Cooper, Andrew Hay, Ishraq Bari, Kate Dores, Francesca McGrath